Czy taka dawka tego leku jest dla mnie bezpieczna?

Dzien dobry Od ponad 6 miesiecy używam amitryptyline po 20 mg na sen. Nie do konca ten preparat zdaje rezultat wiec udalem sie do innego lekarza ktory dodatkowo przepisal mi xanax 0.25 mg dwa razy dziennie oraz zopiclon 0.75mg na sen. Borykam sie ze stanami depresji oraz stanu wewnetrznego niepokoju. Zastanawiam sie czy taka dawka lekow jest bezpieczna. Dodam ze kuracje pierwszym lekiem zalecil mi psychiatra w uk dwa kolejne dolozyl specjalista w innym kraju.

Witam! Dawka Amitryptyliny nie jest duża, natomiast dalsze pociągnięcia mogą budzić pewien niepokój (próba leczenia benzodiazepinami i lekiem nasennym depresji i zaburzeń emocjonalnych). Proszę się skontaktować z krajowym psychiatrą (nawet na Skypie) - powinien wyprowadzić Pańskie emocje na prostą. Zaczęto dobrze, ale chyba zbyt nisko - poprawki takie sobie. Jeżeli mieszka Pan za granicą, to poprzez komunikatory można przeprowadzić badanie on line, psychoterapię można "zastąpić" treningami relaksacyjnymi. Powodzenia W. Łuczkowski.