Czy lek ten tak działa w początkowej fazie?

Dzień dobry! Lekarz psychiatra zapisał mi lek trittico CR na sen Niestety od 2 dni nie mogę zasnąć i nie śpię od momentu zażycia pierwej dawki Owszem czuję się bardziej wyciszona ale potwornie zmęczona w ciągu dnia Wcześniej nie miałam takich problemów ze snem Czy lek ten tak działa w początkowej fazie? Czy mój organizm go nie toleruje?
KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Witam!
Trittico CR nie jest w zasadzie lekiem nasennym. W pierwszej fazie swojego działania poprawia sen, jest natomiast lekiem przeciwdepresyjnym, a właściwości nasenne wykorzystywane są przy zaburzeniach snu towarzyszących części depresji i nerwic. Proponuję uzupełnić leczenie lekiem typowo nasennym, np Stilnox, Atarax lub coś z benzodiazepin - Przez krótki czas, te leki dają zazwyczaj uzależnienie!!! Oczywiście konieczna jest psychoterapia.
Z poważaniem
W. Łuczkowski

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty