Ile godzin przed spaniem zażyć lek?

Kobieta 35 lat. Witam od 3 tygodni cierpię na bezsenność byłam u psychiatry i zwiększył stopniowo dawkę z 50 (brałam jakiś czas bo zawsze mam problem że spaniem)do 150 na noc. Biorę tak już tydzień i sama nie wiem czy jest poprawa bo raz śpię 10 godzin a raz 3 godziny, po jakim czasie powinno mi się unormować czy to za słaba dawka czy jeszcze poczekać? Ile godzin przed spaniem zażyć lek?

WItam, przede wszystkim radziłbym zastąpić lek specjalnym programem mp3
wprowadzającym łagodnie w sen i korygującym naturalny rytm snu zani uzależnie się pani od środków nasennych, szczególnie, że jak Pani widzi zaczyna brać pani coraz większe dawki. Program może zamówić Pani u mnie - cena w opisie.
Pozdrawiam miło