Jak zmienić godzinę przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych?

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące zmiany godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Ze względu na zmianę strefy czasowej, gdzie różnica wynosi aż 6 godzin, chciałabym zamiast godz. 21:00 w Polsce, czyli obecnie 3:00, zamienić je na 21:00 w obecnym miejscu zamieszkania. Różnica wynosi 18h, więc wiem, że nie mogę zrobić tego za jednym razem. Dziś zamiast 3:00 wzięłam tabletkę o godz. 12:00, czy w takim razie następną mogę wziąć o godz. 21:00? Czy powinno się to dziać w wolniejszym tempie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

jakie dokładnie tabletki?
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.