22mm guzek w piersi w skale Birads
Proszę o wyjaśnienie wyniku mamograficznej i mam pierś o o budowie tluszczowo-gruczolowej wg tarczy zegarowej godzina 10 i jest guzek o srednicy 22mm skala BIRADS .Prosze o opinie bo sie bardzo martwie

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Nie podała Pani klasyfikacji zmiany w skali BIRADS. Na podstawie załączonego opisu nie można określić rodzaju zmiany. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.