36. dzień cyklu i brak okresu

Mam problem z miesiączką. Zawsze miałam okres co 28 dni, lecz od początku tego roku tak nie jest. Przed studniówką w styczniu spóźnił się 2 tygodnie, przed maturą dostałam w 34. dzień, jeszcze wcześniej w 33. Teraz jest 36 dzień cyklu, a okresu nadal nie ma, mimo że od paru dni mam czasami bóle w podbrzuszu i napuchnięte piersi. Czy coś może być nie tak?

Pani objawy mogą zarówno wskazywać na zaburzenia miesiaczkowania (a raczej przesunięcia) związane z gospodarką hormonalną ( zalecana wizyta u ginekologa w razie dalszego niewyregulowania i dolegliwości) jak i specyficznym czasem w którym się Pani znalazła - stres przedmaturalny, przed studniówka.