Analiza i interpretacja badania krwi

Czy mogłaby mi Pani powiedzieć, co dokładniej mówią moje wyniki badań krwi (robiłam morfologie)... chodzi mi o to, czy wszystko mam w normie, a jak nie, to co jest nie tak. Typ: PATIENT X-B: 12/OUT2 WBC: 8.9 K/uL, LYM: 2.1, R1 23.7 %L, *MID: O.4 4.3, %M GRAN: 6.4, 72.0 %G, RBC: 4.73, M/uL, HGB: 14.5 g/dL, HCT: 44.5%, MCV: 94. fL, MCH: 30.7 pg, MCHC: 32.6 g/dL, RDW: 13.5%, PLT: 292 K/uL, MPV: 8.0 fL, PCT: 0.23%, PDW: 17.4 10(GSD).
ponad rok temu

Witam!

Jedynym niewielkim odchyleniem jest nieznacznie podwyższony odsetek granulocytów obojetnochłonnych (GRAN, górna granica normy to 70%). Jednak ze względu na prawidłowe ich stężenie wyrażone w liczbach bezwzględnych, nie stanowi to powodu do niepokoju.

Pozdrawiam