Arytmia serca i ból w klatce piersiowej

Witam, Mam ogromny problem, mam 42 lata. Otóż byłam teraz u lekarza i stwierdził, że mam arytmię serca. Przed chwilą miałam straszny ból w klatce piersiowej, uczucie wbijającej się szpilki w serce. Strasznie się niepokoje, dopiero w poniedziałek mam zlecone badania. Prosze o pomoc, jak to załagodzić i czy jest to groźna arytmia. Dodam, że pół roku temu badania były fantastyczne.

Małgorzata Panek

Kłujące bóle w klatce piersiowej zazwyczaj są bólami na podłożu nerwowym. Radziłabym spokojnie poczekać na wizytę u lekarza w poniedziałek. Bez wyników badań nie mogę powiedzieć czy arytmia jest poważna.
W razie bólu o charakterze uciskowym, duszności czy kołatania serca proszę zgłosić się na SOR.
Pozdrawiam