Atak zawrotów głowy, pisku w uszach, drżenia nóg i zimnego potu

Witam mam 35 lat nie choruje na nic [chyba]wczoraj dostalem dziwny atak przysypiajac na fotelu nagle zaczelo mi wszystko wirowac straszny pisk w uszach nie moglem sie wybudzic choc chcialem a do tego nogi cale sie trzesly po chwili zaczolem zimny pot caly czerwony syn mowil i zaraz dochodzilem do siebie jak gdyby nigdy nic nie wiem co to bylo ale nie bylo fajnie pozdrawiam

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wyrazem zaburzeń neurologicznych, w tym np. napadów padaczkowych. Powinien Pan zgłosić się do neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.