Bactrim forte na bakterię Proteus mirabilis

Witam, wykryto u mnie Poteus mirabilis, którą mam od ponad 2lat. Według zrrobionego antybiogramu jet podatna na kotrimoksazol. Lekarz przepial bacterim forte, z racji tego ze tak dlugo bakteria juz jest w organizmie to na 20dni. Biorę już 10 dni i nie ma poprawy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli po zakończeniu terapii stan nie ulegnie poprawie to konieczna będzie wizyta u lekarza.