Badania na toksoplazmozę w 16. tc
Witam, bardzo proszę o opinię na temat wyników dot. badania na toksoplazmozę: IgG 20,4 IU/ml (norma 12 IU/ml - obecne) IgM 1,4 Index (norma 1,1 - obecne). Jestem w 16. tygodniu ciąży. Bardzo proszę o opinię.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na czynną infekcję. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę, który wdroży odpowiednie postępowanie.