Badania USG ciąży i szanse na utrzymanie ciąży

Witam. Byłam na usg według OM 4tydzień 5dzień a według GS 5tydz 2dzień był pęcherzyk ale nie było nawet cialka żółtego czy to jest powód do zmartwienia w maju tego roku poronilam w 10tyg czy jest szansa ze ciąża rozwinie się prawidłowo?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej powiedzieć nie widząc badania. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.