Dlaczego mam powiększone węzły i na co wskazują te wyniki?

Witam, mam 25 lat od czerwca mam powiększone węzły chłonne , miałam robioną biopsie cienkoiglowa jednego węzła który pojawił się jako pierwszy po miesiącu zrobiłam USG wszystkich i dalej są dość powiększone i są wyczuwalne. Dostałam skierowanie do hematologa . Hematolog stwierdził że trzeba pobrać całego węzła do biopsji bo ma podejrzenie chloniaka , w dniu w którym miały być pobrane węzły lekarz chirurg stwierdził że są mniejsze niż 2 tygodnie temu i odmówił mi pobrania z zaleceniem powrócenia do hematologa stwierdził że to są węzły odczynowe . Robiłam również USG jamy brzusznej , RTG klatki piersiowej i badania krwi. Morfologia wyszła ok oprócz: Limfocyty 47 norma 20-45 Monocyty 2 norma 3-8 Witamina B12 1229 norma 197-771 Witamina D 25,40 Kwas foliowy 4,60 norma 3,10-20,50 Wynik biopsji cienkoigłowej: Materiał odpowiedni do oceny mikroskopowej. Zmiana niezłosliwa: w aspiracie z guzka śliniance przyusznej prawej stwierdza się komórki szeregu limfoidalnego.
KOBIETA, 25 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry , nie ma wyjścia... , trzeba udać się ponownie do hematologa , aby zajął stanowisko , czy nadal uważa za konieczne pobranie całego węzła , czy będzie bacznie obserwował. Ważne , że w opisie h-p wyraźnie napisano "zmiana niezłośliwa"! z.żurawski