Badanie beta HCG i sposoby na utrzymanie ciąży

Witam. Zrobiłam dzisiaj badanie beta hcg wynosi 45ml/ oznacza ciąże. Który to dzień ciąży? Co mogę naturlanego zrobić aby ciąża się utrzymała? Zdrowo się odżywiam itd, wizyta dopiero pierwsza za 2 tygodnie. Dziękuję

Elżbieta Rhone

Witam, nie da się ustalić wieku ciąży na podstawie badania beta hcg. Najważniejszy jest teraz dla Pani zdrowy tryb życia.