Badanie pulsoksymetrem u 40-letniej kobiety

witam serdecznie,jestem kobietą czterdziestoletnią dziś miałam badanie pulsoksymetrem hsr moje parametry różnią się od normy.puls 90,wysycenie tlenem 99.19,st objętości komora/aorta 8.5,zastawka aorty5.19 ,indeks pulsacji 1.8 ,indeks k1/k2 komora/aorta 0.99 dynamika arterii 0.99 Moje pytanie brzmi;czy muszę udać się do kardiologa,czy to coś powaznego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Oprócz wysycenia tlenem właściwie wszystkie parametry wykazują odchylenie od normy. Sugeruję zatem konsultację kardiologiczną.