Badanie TK klatki piersiowej i bulle rozedmowe
w sierpniu mialam robione TK KLATKI PIERSIOWEJ i pokazalo ze mam bulle rozedmowe 5,5cm/3,4cm i liczne mniejsze jakie sa sposoby leczenia

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
zalezy od objawow i wynikow badan laboratoryjnych. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.