Bardzo duże skrzepy

Miesiąc temu byłam u ginek., (kontrolnie) robił mi usg-głowicą dopochwowa. Wszystko oki. nic mi nie dolega itd. Właśnie przechodzę ospę i dostałam okres. Najpierw był taki mocno brązowy, a teraz jest już normalny z tym, że dzisiaj zobaczyłam 3 bardzo duże skrzepy.
Niepokoi mnie to. W sumie zawsze miałam skrzepy ale nie tak bardzo duże jak dzisiaj..... takie kilku cm, czerwone i jakby mięso, coś takiego.
Mam 27 lat, staramy się o dziecko ale raczej nie byłam w ciąży, bo robiłam test i negatywnie wyszedł. Bardzo proszę o odpowiedź, co mogą oznaczać te skrzepy? Czy ginekolog mógł coś przeoczyć?

Witam serdecznie,

Obfite miesiączki mogą być spowodowane m.in. mięśniakami, polipami enodometrium,
zakażeniami, enodometriozą. Te przyczyny raczej należy wykluczyć ponieważ była Pani na wizycie u ginekologa, który z pewnością rozpoznałby te schorzenia. Inną przyczyna obfitych miesiączek są choroby tarczycy oraz zaburzenia krzepnięcia krwi.
Gdyby kolejne miesiączki były podobne do tej ostatniej konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam