Bellergot a zaburzenia miesiączki

Witam. Chciałabym zapytać czy leki (Andepin, Bellergot) mogą prowadzić do zaburzenia cyklu? Normalnie cykl mam 33 dniowy. Ostatni okres dostałam planowo 28.06. Trwał jak zawsze 5 dni. Kolejnego okresu powinnam dostać 30.07 lecz dziś przy porannej toalecie zauważyłam krew podczas podcierania. Chwilkę temu ponownie byłam w ubikacji i wygląda to na okres. Dodam że zawsze podczas miesiączki boli mnie brzuch i teraz również czuje tam lekki ból. Czy może to już być okres? Czy jest to przez leki?

Lek. Tomasz Budlewski

Andepin może powodować wystąpienie krwawienia z dróg rodnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i do lekarza prowadzącego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez lekarza proszę nie modyfikować dotychczasowego leczenia.