Bezskuteczne przyjmowanie leku Amitriptyline na nerwicę napadowo-lękową

Witam serdecznie od 10 lat cierpie na nerwice napadowo lekowa mieszkam w U.K i zazywam tabletki amitripline 10mg czy powinnam zmienic ten lek na inny poniewaz nie pomaga mi juz a doctor wciaz go przepisuje m.bardzo dZiekuje za pomoc

Nie wiem dlaczego lekarz przepisuje ten lek, na dodatek w dawce subterapeutycznej. Leki, które aktualnie przepisujemy w zaburzeniach lękowych należą do grupy przeciwdepresyjnych, ale o innym mechanizmie działania. Należy je przyjmować systematycznie przez długi czas, w dawkach na ogół wyższych od stosowanych w depresji. Skuteczność terapii jest wysoka.