Z czym może być związany taki dyskomfort?

Dzień dobry, dwa lata temu miałem zabieg wyrywanie górnej 6 ,od tego czasu cały czas mieszałem językiem,sprawdzałem dziurę. Mam uczucie spuchniętego języka, picie i jedzenie nie sprawia mi problemu nawet wręcz przeciwnie przynosi mi ulgę bo nieraz ciężko mi przełknąć sline. Czasami mam tak,że mama strasznie napięte mięśnie żuchwy. Byłem ostatnio u lekarza powiedział ,że mam się udać do psychologa w celu leczenia nerwica. Dodam ,że cały czas myślę o zębach czy mi gdzieś mi się niestykaja ,czy mam język prawidłowo ułożony.
MĘŻCZYZNA, 39 LAT 3 tygodnie temu

Każdy brakujący ząb powinien być uzupełniony. Brak 6 może powodować duże problemy. Trzeba zacząć od wizyty diagnostycznej i wykonania tomografi komputerowej aby zaplanować zabieg uzupełnieni brakującego zęba implantem.