Białe i żółte upławy przy zapaleniu pochwy

Mam problem z upławami (białe i żółte) Każdy gin. mówi mi że jest to zapalenie pochwy. Jeszcze nadmienię, że mam nadżerkę, która jest mała i nie chcą mi jej usunąć, bo uważają że nie ma takiej potrzeby. Brałam już chyba z 10 rodzajów globulek dopochwowych, które mi przypisywali i nic. Na własna rękę wzięłam też Albothyl ale bez skutku. Upławy mam dobre 10 lat (a teraz mam 25 lat). O higienę też dbam, więc już nie wiem jak mam sobie z tym pomóc, bo za każdym razem lekarze "olewają" mój problem.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest pobranie wymazow oraz wykonanie posiewów aby stwierdzić czy są obecne bakterie. Proponuje udać się do ginekologa.