Białe krosty na penisie a alergia

Witam, na członku jakiś czas temu pojawiły się białe krosty, które potem "zamieniały się" w zaczerwienienie. Po zastosowaniu leku primafucort objawy ustąpiły, ale nawróciły wczoraj. Nie wiem czy konieczna jest interwencja lekarza, czy wynika to ze zwykłego uczulenia na mydło czy inny specyfik. Dołączam zdjęcie wspomnianych krost: http://wstaw.org/m/2016/08/06/DSC_0676.JPG Z góry dziękuję za wyjasnienie co to za zmiana. Z wyrazami szacunku

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa lub urologa, po badaniu będzie mozna określic odpowiendie dalsze postępowanie.