Białe upławy i pocenie się okolic intymnych

Witam mam uporczywe uplawy biale pienise czasami wyglada jak serek grani. Brzydko pachnie i ciagle jestem mokra. Czasami swedzi pochwa czy sa jakies domowe sposoby zeby leczyc ? Strasznie tez poce sie w miejscach intymnych czy sa jakie antypespiranty czy wystarczy puder dla dzieci?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg rodnych. Niestety nie ma takiej możliwości, by wyleczyła się Pani metodami "domowymi". Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży właściwe leczenie.