Biały śluz po stosunku a torbiel jajnika

Witam, Wczoraj po raz 1 od długiego czasu współżyłam. Dbam skrupulatnie o higienę, ale wyszło to spontanicznie: narzeczony prosto po podróży pociągiem, po całym dniu w biegu, bez zabezpieczenia, ale skończylismy inaczej. Dziś jestem obolała, czuję osłabienie i dyskomfort w okolicy jajników,często oddaję mocz pojawił sie też obfity, biały, średniej gęstości śluz. Czy ewentualny brud spod napletka(choćby paprochy z bielizny) bardzo może "zaszkodzić"?Co oznacza ten śluz? Mam torbiele na jajnikach.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne. Sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży prawidłowe leczenie.