Biegunka po tabletkach antykoncepcyjnych

Dzień dobry, Zażywam od kilku miesięcy tabletki Daylette. Wczoraj 0,5h po zażyciu tabletki (21) dostałam biegunki. Postąpiłam według ulotki i zażyłam niedługo po tym tabletkę z opakowania zapasowego. Chciałabym się jednak upewnić, czy nadal jestem dobrze zabezpieczona ??

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, jeśli postąpiła Pani wg ulotki więc jest Pani zabezpieczona równie tak jak gdyby biegunka nie wystąpiła. Nie należy zapominać o tym, że żadna metoda antykoncepcyjna nie jest skuteczna w 100%. Pozdrawiam