Boję się, że będę złą matką - co robić?

Witam, za 7 dni jest termin narodzin maleństwa. Boję się.., zaczyna się strach przed nieznanym. Boję się że będę zła matka,boję się że zrobię coś małemu przy przebieraniu, kąpaniu... Tyle czytam, a w głowie nadal pustka, jak przewijać małego, jak zająć się kikutem no poprostu wszystko... Przeraża mnie ta myśl

Witam,
będzie Pani dobrą mamą, oczytaną, dziewczynki od małego odgrywają rolę mamy, uczą się przebierać lalki - Pani zapewne też takie czynności w dzieciństwie wykonywała, bezstresowo - opiekowała się Pani lalkami. Aktualnie będzie Pani realnie sprawować opiekę nad dzieckiem poprzez instynkt macierzyński. W szpitalu pielęgniarki, położne powiedzą Pani, w jaki sposób dbać o higienę dziecka, jak pielęgnować poszczególne części ciała, proszę pytać - będzie Pani miała możliwość nauczyć się - od innych kobiet, które będą przebywać razem z Panią, ze swoimi pociechami. Proszę nie martwić się na zapas, proszę odpoczywać i w spokoju oczekiwać na maleństwo.
Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś