Ból i dyskomfort w plecach u 7-latka

Witam Mój syn ma 7 lat od malenkości zawsze narzekał na ból , dyskomfort w plecach . Dyskomfort pojawia się przed wyróżnieniem bądź jak jest problem z wyróżnieniem .....ale też w czasie i różnego rodzaju infekcji brzuszno jelitowych . Syn miał badania usg , moczu , krwi ...wszystko w normie bez zmian . Zastanawiam się co może być powodem ..i jak temu zaradzić bo czasami widzę ze naprawdę dokuczliwy jest ten ból .

Lek. Tomasz Budlewski

Być może problem tkwi w kręgosłupie. Proponuję udać się do lekarza ortopedy dziecięcego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Ewentualnie można byłoby poradzić najpierw udać się do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić ewentualną przyczynę wynikającą z przewodu pokarmowego.