Ból i obrzęk lewego oka

Witam,rok temu byłam u okulisty z powodu bolu i obrzeku lewego oka.Wzrok mialam dobry,nigdy nie musialam nosic okularow.Okulista nie stwierdzil zadnych chorob oczu.Teraz wybralam sie ponownie do okulisty juz innego, poniewaz pogorszyl mi sie wzrok,okazalo sie ze w lewym oku wada -05, w prawym -1,bol i opuchlizna lewego oka ciagle sie utrzymuje, okulista oprocz wady nic nie widzi, a ja mam uczucie jakby mi cos oko od wewnatrz wypychalo,czesto dretwieje mi policzek,czy moze byc to powiazane?

Witam.tak jest powiązane. Oczodól jest powiązany z zatokami. Wypychanie oka drętwienie policzka może być objawem zapalenia w tej okolicy.jest tez obrzęk. Proponuję rtg zatok.panoramę zębów i wizytę u otolaryngologa. Pozdrawiam serdecznie