Ból jajnika po zastosowaniu Macrimor500

Lekarz stwierdził u mnie infekcje i zalecił stosowanie macrimor500 (1raz dziennie) i metronidazol 250(2razy dziennie po 2tabl). Dnia kolejnego po zastosowaniu macmiror zaczęłam odczuwać ból jajnika; dziś (czyli po dwóch zastosowaniach macmiror) ból jajnika dość sie nasilił; Biorąc pod uwagę fakt iż Pani Doktor która Zleciła leczenie dziś nie przyjmuje proszę o informacje co powinnam zrobic.

Lek. Tomasz Budlewski

Ale jaka infekcja? jakie objawy? Proponuję skontaktować się z lekarzem prowadzącym leczenie.

Piotr Pilarski

Jest to mało prawdopodobne aby przyczyną było leczenie. Mimo to sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego aby przyjrzeć się dokładnie problemowi.

Pozdrawiam.