Ból kręgosłupa, jajnika oraz sutków przed okresem

hej W tamtym tygodniu parę dni bolał mnie kręgosłup na dole (lędzwia). Myślałam,że to jakieś przeziębienie bo 2 dni źle się czułam.W tym tygodniu boli mnie jajnik prawy. Mam bóle menstruacyjne ale słabe.Dwa dni temu zaczęły boleć mnie sutki tak że nie mogłam się wytrzeć ręcznikiem i spać na brzuchu. A dziś rano dalej bolą i są strasznie suche. Powinnam dostać miesiączkę dziś albo jutro. Miała tak któraś Kochane ??? pozdrawiam.

Warto dalej zostać pod opieką GINEKOLOGA,

Zapalenie jajnika! Bóle krzyża i podbrzusza często wiążą się z procesem zapalnym w miednicy!
Bóle piersi: Może to objawy związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, może wahania poziomu hormonów
Czy oznaczano kiedyć PROLAKTYNE ?