Ból podbrzusza a pierwszy stosunek

Osatnio przezylam swoj pierwszy raz, i od paru dni odczuwam bol brzucha, .Czym on moze byc spowodowany? Czuje takie uczucie klucia i pulsowania. Jak dlugo to moze potrwac Bylam u ginekologa,bo obawialam sie ze jestem w ciazy, on mi zrobil tylko usg dopochowe i powiedzial ze nie moge byc w ciazy bo pecherzyk jest w koleczku .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu moczowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.