Ból podbrzusza w połowie cyklu

Witam, planowna miesiączka ma się pojawić za ok 16 dni, od ok 2-3 towarzyszy mi silny ból podbrzusza, jednak jednego dnia się pojawia, następnego nie i później kolejnego znów wraca, czym może to być spowodowane? dodam, że pod koniec stycznia miałam usuwane torbiele z obu jajników z czego na jednym okazało się, że był to gruczołak

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w tej sprawie skonsultowac się z ginekologiem, konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam