Ból podczas oddawania moczu, krwiomocz a ryzyko ciąży

OM: 21 grudnia, 19 stycznia, 19 lutego, 19 marca, 16 kwietnia, 10 maja, 5 czerwca, 6 lipca. Czy jeśli między mną, a chłopakiem doszło do zbliżenia 29 i 30 lipca to jakie ryzyko ciąży? Petting , palcami. boję się, że wprowadizł coś na palcu. 26 dc zaczełam odczuwać ból podczas sikania, a na papierze była krew. 27,28,29 dc nie było już krwi, lecz odczuwałam ból pod koneic oddawania mocuz. 1 sierpnia i 2 bralam 2x Nalicin. okres mial bc 6, dzis 7 i nie ma( 33 dc) jak duże ryyzko ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe oraz krew podczas oddawania moczu to objawy, które były wynikiem infekcji dróg moczowych a nie ciąży. Ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Proszę zatem cierpliwie poczekać na krwawienie - tym bardziej, że dotychczasowe miesiączki nie były regularne.