Ból podczas założonej wkładki

wiatm mam wkladke mirella juz 5 rok za tydzien ja wyjmujemy przyczyna jest endometria od roku nie uprawialismy sexu i wczoraj czulam bol z prawej str.co bylo przyczyna przerwania.czy ten bol moze oznaczac cos zlego?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.