Ból w dole brzucha oraz stan po leczeniu zapalenia układu rozrodczego

Niedawno leczyłam się na zapalenie układu rozrodczego, skończyłam brać antybiotyk i leki, które mi przepisano, ale od kilku dni odczuwam ból u dołu brzucha, głównie z prawej strony. Jednocześnie boli mnie też noga i wyżej brzuch. Spóźnia mi się również miesiączka, zastanawiam się czy to coś poważnego i czy zgłosić się do lekarza teraz, czy poczekać na umówioną wizytę za 1,5 tygodnia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa wcześniej, bez badania nie można nic powiedzieć.