Ból w klatce piersiowej, duszności i ból w nodze a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników i zostały przepisane Symonette oraz Estrofem i zaczełam je brać w połowie cyklu (według zaleceń lekarza). Niestety odczuwam ból w klatce piersiowej, uczucie duszności i ból w lewej nodze. Powinnam odstawić tableki, chciałabym wiedzieć jak to wpłynie na cały cykl. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa. Lekarz odpowiednio zmodyfikuje terapię.