Bóle brzucha i silne skurcze w 35. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 35 tyg ciąży, jest to moja 5ciaza w tym 2poronienia, mam37 lat mieszkam obecnie w Holandii i od trzech tyg. Mam bóle przepowiadajace, od wczoraj boli mnie brzuch jak przy miesiaczce i krzyż, oraz mam dość silne skurcze lecz nieregularne. Obawiam się porodu przedwczesnego. Wczoraj dzwoniłam do położnej i nawet nie chciała mnie przyjasc mówiąc ze to normalne, oprócz tego od 7 miesiąca wymiotuje dość regularnie a w ostatnich dniach praktycznie codziennie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić sie do szpitala ginekologicznego. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.