Bóle i kłucia brzucha po inseminacji

Witam, Bardzo proszę o odp 01-10-2014 miałam robioną inseminacje po niej dwa dni bolał mnie brzuch i kół.Potem przeszło i znowu w 6 i 7dniu po inseminacji bolał mnie brzuch a teraz już nic nie czuje co to może by??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę dolegliwości bólowych. Zdecydowanie powinna Pani jednak skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani leczenie.