Bóle i obrzęk piersi
witam. Oststni miesiąc boli mnie prawa piers. Bralam tabletki aby ale lekarz po badaniu usg kazal mi je odstawić. Wykryl powiekszone przewody mlekowe. Biore tabletki mastodynon i smaruje piers od 10 dni zelem na jakies zapalenia. Bol nie znika. Obrzek wciąż zostaje. Czy nalezy odczekac jeszcz czy udać się z tym do lekarza ginekologa znów ( pytam bo mieszkam w innym miescie niz ginekolog i ciezko mi znalezc czas) czy odczekać jeszcze. A moze to coś powaznego jesli objawy nadal są? Dziekuje za odp

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Okres 10 dni to wystarczający okres aby zaobserwować skutecznosć leczenia. Przy braku poprawy sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.