Bóle piersi przed okresem

witam mam taki problem zawsze przed okresem bola mnie piersi a jak sie zacznie krwawienie to 1 ,2 dnia juz sa normalne a teraz jestem po miesiaczce i nadal bola i konkretnie a i sluz jest bialy a juz chyba nie powinien,prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można tak naprawdę nic powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.