Bóle pleców i nerek przy dobrych wynikach usg jamy brzusznej
Witam, od paru miesięcy bolą mnie plecy ( najczęściej w okolicach nerek i łopatek) miałem robioną tomografię i i prześwietlenie klatki piersiowej i wszystko dobrze wyszło. Miałem robione także usg jamy brzusznej i dobrze wyszła. Co mam zrobić?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Badania krwi - leukocyty
Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.
Dzień dobry,
Proszę jeszcze wykonać oznaczenie morfologi krwi z rozmazem, CRP, kreatyniny oraz analizę moczu. Badania powinny być wykonane rano na czczo. Z wszystkimi wynikami (również wynikami badań obrazowych, może ma Pan na płycie CD?) proszę udać się do dobrego lekarza, który pomoże Panu postawić właściwe rozpoznanie i wdroży stosowne leczenie.
Pozdrawiam serdecznie.
dr n. med. Marek Derkacz