Bóle pochwy po porodzie naturalnym

Witam . Jestem prawie 8 tygodni po porodzie , zostałam nacięta i zszyta , byłam u ginekologa na kontroli , wszystko ok , zaczełam współżyć i każdy stosunek to ból i łzy , wiem , że seks jest wazny w związku i nie chce zaniedbywac partnera ale co poradzic na ból pochwy ? Czuje ból jak wchodzi głeboko , kuje jakby ... Chcialabym czerpać przyjemność z seksu . Czy taka cena jest urodzenia dziecka ? co moge poradzic na ból ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest ponowne badanie lekarskie ginekologiczne. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.