Bóle podbrzusza pomimo usunięcia jajników i narządów rodnych

Mam 58 lat. Z uwagi na bardzo częste bóle w dolnej partii brzucha (prawa strona) 14 lat temu, po sugestii ginekologa, poddałam się operacji usunięcia jajników i narządów rodnych(b. liczne guzy). Rehabilitacja po operacji była dość długa, miałam powikłania i nie umiałam "uporządkować się "psychicznie. Po nie długim czasie okazało się, że bóle brzucha nie ustąpiły i mam je nadal. Byłam na USG, ale badanie nic nie wykazało. Nie wiem co mam robić, do jakiego specjalisty mogłabym się udać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć gastrologiczną przyczynę dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.