Bóle serca po lekach na ciśnienie

Witam. Lekarz zapisał mi na cisnienie Amlozek i Enarenal. Niestesty po tych lekach mam okropne bole serca, przypominajace troche ból skurczu łydki. Zgłsoiłam Problem lekarzowi . Lekarz bez zlecenia badania poziomu potasu we krwi przepisał mi do tych leków potas - preparat Kaldyum. Niestety ból nadal sie utrzymuje a do nastepnej wizyty jeszcze troche czasu zostało. Co moze byc przyczyna lub co należałoby w takiej sytuacji zrobic? Z góry dziekuje i pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza w celu weryfikacji zastosowanego leczenia.