Bóle stawów po porodzie u 23-latki

Witam. Jestem po porodzie prawie 2 msc. Po piesiacu zaczelam cwiczyc, biegac i jezdzic na rowerze. Zaczely mnie bolec wszedzie stawy i bylam slaba,odwodniona,zawroty glowy, zmeczenie. Zrobilam ASO,OB,CRP , morfologia oraz obwodowa i wszystkie w normie.Palce u reki sa troche opuchniete i czerwone. Czy to mozliwe ze po porodzie organizm sie zbuntowal cwiczeniami ? Martwie sie. Mam skierowanie do reumatologa. Jakie badania powinnam jeszcze zrobic ? Wirus ? Bakteria ? Prosze bardzo o odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jak wygląda tsh? Jonogram? Może zbyt intensywnie zaczęła Pani ćwiczyć.
Pozdrawiam