Bóle tyłu pleców i delikatne mdłości

Witam Mam problem z bólem który pojawia się na tyle pleców i symetrycznie od przodu na plechach przypomina jak by to było od nerki ale przechodzi tak samo na przód takie uczucie koli. Bóle są krótkie intensywne pojawia się jak leże, siedzę ( w pozycji pochylonej jak nabieram dużą ilość powietrza wtedy czuje to na plechach lewa strona ) trochę jest mniejszy jak chodzę, dodam że ma tez lekkie mdłości. Trochę ulgi przynosi wypróżnienie i pozbycie się gazów ale to na chwilę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da się postawić diagnozy, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam