Bóle w klatce piersiowej, senność

dzien dobry chcialam zapytac o mojego meza ma 43 lata i mial od kilku dni bole w klatce piersiowej byl senny . dzis stracil przytomnasc zabralo go pogotowie i cisnienie skoczylo mu 210/190 co to znaczy martwie sie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej opisane dolegliwości były spowodowane zbyt wysokim ciśnieniem tętniczym krwi. W celu ustalenia przyczyny nieprawidłowości konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.