Bóle w piersi oraz uczucia gorąca

witam od jakiegoś czasu boli mnie lewa pierś od strony zewnętrznej i co jakiś czas czuję jak przechodzi mnie kilka sekundowy ból po którym robi mi się gorąco a moje palce u rąk cierpną dodam że bardzo boli mnie kręgosłup budzę się z bólem kręgosłupa rano i kładę się z bólem spać czy to wszystko dzieje się od kręgosłupa czy serce mam 26 lat pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.