Bolesna i wysunięta z odbytu gulka

Ostatnimi czasy wychodzi mi z odbytu dziwna gulka bardzo boli przy dotykaniu i nawet przy siedzeniu. Co to moze byc?czy jest to grozne?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Prawdopodobnie jest do hemoroid. Przede wszystkim zmianę powinien zbadać w tej sytuacji lekarz. Brak leczenia grozi powiększaniem się zmiany i jej pęknięciem, które może skutkować krwawieniem.