Bolesność w klatce piersiowej a szanse na zajście w ciążę

Od dłuższego czasu mam problemy z oddychaniem, po wysiłku fizycznym ból w klatce piersiowej, budzę się z wrażeniem utraty oddechu, uciskiem w krtani i klatce piersiowej, borykam się z podwyższonym tętnem i kołataniem serca, EKG wykazało tachykardię zatokową badania krwi i tarczycy w normie. Czy udać się jeszcze do lekarza? Zrobić prześwietlenie płuc. Proszę o odpowiedź ponieważ chcę zajść w ciąże a czy mój stan zdrowia będzie miał negatywny wpływ na dziecko.
Lek. Tomasz Budlewski

Nie widze potrzeby RTG płuc, zmiany moga mieć tło psychosomatyczne. Byc może to ze stresu... Sugeruje jednak wizyte u lekarza, aby ustalić przyczyne gdyż w ciąży diagnostyka będzie z wiadomych przyczyn ograniczona.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie widze potrzeby RTG płuc, zmiany moga mieć to psychosomatyczne. Byc może to ze stresu... Sugeruje jednak wizyte u lekarza, aby ustalić przyczyne gdyż w ciąży diagnostyka będzie z wiadomych przyczyn ograniczona.